Sancaktepe oto ekspertiz

Boya Kaporta Testi

Firmamız uzun yıllardır oto ekspertiz işi yapmaktadır. Sancaktepe bölgesinde bağımsız olarak araçlarınızın ekspertizini ve ön muayene işlemlerini yaparak, raporlama yaparız. Uzman ve eğitimli kadromuz ile son derece teknoloji test cihazlarını kullanarak, tüm marka araçlarını kusursuz ve %100 doğrulukla ekspertiz işlemini yapar, tüm detayları raporlarız. Böylece ikinci araç almanız sırasında hata yapmanızı, zaman kaybınızı ve değerinden fazla ödeme yapmanızı engelleriz. Ekspertiz alanında uzman ve bu konuda sürekli eğitim alan personelimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman bizim için ön plandadır.

Bağımsız, bilgisayarlı, kaliteli ve güvenilir ekspertiz hizmeti sunan firmamız full oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Firmamız, Sancaktepe ilçesinde en güvenilir ve en kaliteli hizmet sunan firmalardan biridir. Böylece müşteri memnuniyetini sürekli arttırır. Ayrıca sancaktepe oto ekspertiz kullanan müşterilerimizin haklarını korumak, bizimle çalışan tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin üzerinde oluşmuş dürüst, güvenilir ve kurumsal firma imajını korumak, sürdürmek en temel politikamızdır.

Fiyatlarımız diğer oto ekspertizlere göre oldukça uygundur. Daha detaylı bilgi için internet sitemizden veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda uzman ve tecrübeli personelimiz sizlere en kısa zamanda dönüş yapacaktır.

Sancaktepe Oto Ekspertiz Hedefi

Firmamız öncelikle kalite anlayışını her zaman koruyacaktır. Teknolojiyi yakından takip ederek, oto ekspertiz cihaz ve ölçüm aletlerini sürekli geliştirerek, bu sektörde en iyi oto ekspertiz olmak birinci hedefimizdir. Aynı zamanda en kaliteli ekspertiz anlayışını tüm Türkiye’ye yaymaktır. Firma olarak oto ekspertizin güven merkezi haline gelmesi için tüm çabayı göstermekteyiz.

Oto Ekspertiz İçin Yapılan Testler

Süspansiyon testi, Dyno testi, Boya kaporta testi, Arıza testi, Alt kontrol testi, İç ve dış ekspertiz, Yanal kayma testi, Motor performans testi, Lastik derinlik testi, Fren testidir.