Kurtköy Oto Ekspertiz

Son zamanlarda artan ikinci el araç alım ve satımları sektöre içerisindeki müşteriler açısından araç ekspertiz işlemlerinin mecburi kılınmasını sağladı. Bu neden ile güvenilir ve ayrıntılı, tarafsız olarak profesyonel ekspertiz hizmeti veren işletme arayışına giren müşteriler hiç kuşkusuz güvenilir oto ekspertiz firması bulmakta zorlanmaktadır. İşte firmamız siz değerli müşterilerimizin böyle bir durum ile karşılaşmaması için bir ekspertiz şirketin bekleyeceğiniz tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Kurtköy Oto Ekspertiz Şirketimiz Hakkında

Slider

Kurtköy Oto ekspertiz şirketi olarak genel gayemiz ekspertiz işlemleri gerçekleştirmek isteyen değerli müşterilerimize en ayrıntılı ve en kapsamlı sonuçları içeren ekspertiz raporları hazırlamak ve oto ekspertiz sektörüne daima önderlik edecek bir firma yaratmaktır. Öte yandan şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimiz oto ekspertiz alanında her biri sertifikalı ve eğitim almış uzman kişilerdir. Aynı zamanda oto ekspertiz hizmetlerinde kullandığımız makine ve teçhizat gelişen teknolojinin son ürünleridir. Tüm bu bilgiler ışında sunmuş olduğumuz hizmetlerde daima özverili olarak profesyonel ekspertiz raporlarını müşterilerimize sunmaktayız.

 

Kurtköy Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz Hakkında Kısa Bilgi

İstanbul’un Kurtköy semtinde faaliyetlerine ara vermeden sürdüren işletmemiz araç bakım ve onarımı gibi hizmetler sunmamakta. Şirketimiz bünyesinde vermiş olduğumuz tek hizmet ikinci el otomobil ya da araçların oto ekspertiz raporlarını müşterilerimize sunmaktır. Bu nedenle ikinci el araç sarın almak isteyen müşterilerimiz gönül rahatlığı ile araçlarını Kurtköy ilçesinde hizmet veren atölyemize getirebilir ve bir oto ekspertiz firmasından beklentilerini firmamız üzerinden fazlasıyla karşılayabilirler.

Eğer siz de son teknoloji ürünü olan makinelerimizin sunmuş olduğu ve sertifikalı olarak hizmet veren personellerimizin özveri ve kalitesinden yararlanılarak oluşturulan oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen yapmanız gereken şey, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak olmalıdır.